Feng-Shui


Proszę wybrać temat:


Praktykuj Drogę w samym sobie a będziesz doskonały;
Praktykuj w swoim domu - stanie się jasny;
Praktykuj w wiosce - będzie pogodna;
Praktykuj w panstwie - szybko rozkwitnie;
Praktykuj w świecie - stanie się wolny.
Chmury na niebie bywają tak piękne, że trzeba się postarać, by można było oglądać je z okien domu.

Wykonujemy: Konsultacje i ekspertyzy domów, mieszkań, działek, ogrodów, biur i firm. Zgodnie z zasadami feng-shui. Aranżujemy wnętrza mieszkań, domów, biur, gabinetów, firm, także ogrodów wg feng-shui. Pomagamy w wyborze działki, mieszkania, domu, lokalizacji firmy. Każdy z nas pragnie, aby jego życie przebiegało spokojnie.Chcemy żyć w udanych związkach, wychować dzieci będące dumą i podporą rodziców. Boimy się problemów ze zdrowiem, kłopotów finansowych. Stawiamy sobie jakieś cele, mamy marzenia. Czasem bywa tak, że choć bardzo staramy się,mamy wrażenie, iż życie przecieka nam pomiędzy palcami.Wszystko to, czego doświadczamy podporządkowane jest pewnym prawom. Są rzeczy, które muszą stać się częścią życia, abyśmy byli lepsi, mądrzejsi, poznali smak nieznanych dotąd emocji - na to nie mamy wpływu.Bywa jednak, że sami bardziej lub mniej świadomie stawiamy sobie przeszkody bariery, blokady naszym zdaniem nie do pokonania. Zazwyczaj ma to swoje odzwierciedlenie w otaczającejnas przestrzeni. W naszych domach, mieszkaniach,pokojach.Tak być nie musi. Kreując w odpowiedni sposób otoczenie, możemy wpływać na własne życie.Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferuję pomoc w : określeniu osobistej liczby Kua, a więc najlepszych miejsc, kierunków, kolorów ... dla własnego rozwoju ustaleniu zgodności osobistej energii, z energią otoczenia, domu, mieszkania sprecyzowaniu potrzeb samorealizacji ukierunkowaniu przepływu energii Chi w otoczeniu, aby mogła ona wypełnić całe wnętrze, a zwłaszcza strefy wymagające "doenergetyzowania"

(FIRMA)

Każdy z nas ma pewne wrodzone talenty. Możliwości wykorzystania własnych zdolności w codziennej pracy. Często drogą do wyznaczonego celu jest założenie własnej firmy. Wiadomo, że na jej powodzenie składa się wiele czynników takich jak koniunktura na rynku, właściwa polityka ekonomiczna i kadrowa, reklama itd. Niemałą rolę w tym wszystkim odgrywa również wizerunek firmy. To "coś", co pozwala zauważyć właśnie tę firmę. Bardzo ważna jest pozycja szefa. Jego stosunek do pracowników i to, jak jest postrzegany przez podwładnych. Zgodnie z zasadami Feng - Shui zbudowano potęgę Hongkongu. Wielu zachodnich biznesmenów wyznaje pogląd, iż są ludźmi zbyt praktycznymi, by lekceważyć coś, co istnieje od tysięcy lat. Jest to prawda oczywista, zwłaszcza w dobie silnej konkurencji. Pragnąc wspomóc Państwa działania na drodze do sukcesu oferuję usługi w zakresie: właściwe usytuowanie firmy, zagospodarowanie gabinetu szefa i pozostałych pomieszczeń aranżacja witryn, wystaw, stoisk na targi .

(OGRÓD)

Posiadanie ogrodu to marzenie większości ludzi. W czasach, gdy pędzimy wciąż przed siebie, a życie dyktuje nam tempo, tęsknimy do chwili wytchnienia na łonie Natury. Jeśli jesteście Państwo szczęśliwymi posiadaczami ogrodu i zamierzacie wprowadzić w nim pewne zmiany, lub planujecie wkrótce założyć ogród, zachęcam was, aby przed spotkaniem z architektem krajobrazu dowiedzieć się co na temat zakładania ogrodów mówi sztuka Feng - Shui. Dobrze zaprojektowany i utrzymany ogród zawsze jest piękny. Zadbanie, by dobroczynny przepływ energii wypełnił każdy jego zakątek, jest gwarancją, iż w zależności od Państwa nastroju w chwili wejścia do ogrodu, znajdziecie w nim to, czego oczekujecie. Życząc Państwu, aby czas spędzony we własnym ogrodzie, był czasem wspaniałego relaksu, proponuję pomoc w: rozplanowaniu terenu działki- usytuowanie domu, pomieszczeń gospodarczych, drogi dojazdowej itp. zagospodarowanie terenu ogrodu zgodnie z rozkładem siatki Baqua - wskazanie najlepszych miejsc dla relaksu, spotkań z przyaciółmi, zabaw dzieci itp. Miło nam, że zagościliście Państwo na stronie poświęconej proponowanym przez nas usługom remontowo-budowlanym. Strona ta jest zdecydowanie odmienna od pozostałych, lecz jej obecność tutaj nie jest bezzasadna. Uważamy za prawdziwe twierdzenie, że "Każda akcja wywołuje reakcję". Skoro przebrnęliście Państwo przez wizytę eksperta Feng-Shui i architekta, czyli podjęliście akcję mającą na celu dokonanie zmian w otoczeniu, to musi nastąpić reakcja, czyli przeprowadzenie większych, lub mniejszych prac remontowych. Wielu zleceniodawców docenia, że również na tym etapie roztaczamy nad nimi swoją opiekę. Mając możliwość podjęcia współpracy z solidnymi podwykonawcami jesteśmy w stanie odciążyć klientów od obowiązku poszukiwania hydraulika, elektryka, stolarza, czy też innego fachowca i zapewnić kompleksową obsługę w zakresie: usługi ogólnobudowlane: gładzie gipsowe , malowanie , tapetowanie , tynki dekoracyjne ,montaż ścianek działowych , sufity podwieszane , sztukaterie inne, zgodnie z życzeniem klienta układanie glazury, terakoty, kamienia naturalnego hydraulika , elektryka , usługi stolarskie ,okna , drzwi , podłogi ,schody ,zabudowy renowacja i układanie parkietu inne, zgodnie z życzeniem klienta, meble na zamówienie (projekt klienta lub firmy) Usługi mogą być wykonane z materiału powierzonego, lub firmy.


Z poważaniem
Marek GralakRemonty ,wykonastwo ,mała architektura ,aranżacja przestrzeni według feng-shui.